JUBULA CAT

JUBULA CAT
1 890 Kč –16 %

Balanční deska JUBULA umožní jednoduchou, avšak velmi efektivní a navíc zábavnou formou procvičovat rovnováhu a stabilitu celého těla.

1 890 Kč –16 % 1 590 Kč
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Týden

Jedinečná balanční deska na českém trhu!

Formou hry procvičíte vy nebo vaše děti rovnováhu, motoriku a celkové kordinační schopnosti. Balanční disk je vhodný pro fitness trénink, fyzioterapii, rehabilitaci i terapii senzorické integrace. Umožňuje cílené cvičení trupu, zad a břišních svalů. 

Přispívá k posílení stabilizačního systému, čímž může napomoci odstranění problémů s páteří či klouby. Je velmi používanou pomůckou při rehabilitaci dolních končetin (kotník, koleno). Dobrým pomocníkem může být u některých výkonostních sportů (tenis, golf - napomáhá nalezení správného postoje při švihu).

Kuličky se vám už nikam nezakutálí

Kuličky ze spodní strany hlídá tlapka a zároveň je hned uvidíte, takže už je nebudete muset nikdy hledat.

 

tlapka_web
JUBULA kulicky

Hluboké dráhy lépe udrží kuličku na desce. Už se jen soustředíte na to dostat kuličku labyrintem tam, kam chcete.

Variabilita

Svou rovnováhu můžete procvičovat bez kuliček, nebo jich do dráhy můžete vložit libovolný počet. Balanční deska se prodává s třemi kuličkami. Další si můžete dokoupit.

Procvičovat můžete ve stoje, ve dvojici, v sedě. Malé děti mohou kuličky bludištěm prohánět v sedě jen rukama a tak procvičovat jemnou motoriku, ale i soustředění.

 

Ruční výroba

Žádný dovoz z Německa ani z Číny. Každá skulinka i namalované očičko je tvořeno s nadšením a láskou pro ruční výrobu v naší dílně.

Kategorie: Balanční desky
Hmotnost: 2 kg
Materiál: březová překližka, bukové dřevo
Rozměr: 56x44 cm, výška: 6 cm
Povrchová úprava: Antiskluz, Barva, lak určený pro dětské hračky
Doporučený věk: od 3 let
Nosnost: 200 kg

JUBULA CAT