Bezpečnostní pokyny - BEZ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Abyste si vy a vaše děti Houpee oblíbili na dlouhou dobu, přečtěte si, prosíme, tento krátký návod. Houpee jsou produkty z přírodních materiálů. Zkontrolujte po vybalení případná poškození nebo nesrovnalosti s objednávkou. Ohledně jakýchkoliv dotazů nás hned kontaktujte.

 

Houpee deska je konstruovaná do váhy 200 kg pro děti od narození do doby, než se přesáhnou hmotnostní limit. Zejména v případě mladších dětí je nutný dohled rodičů nebo dospělých osob. Při používání dbejte těchto pokynů:

 

  1. Nechte dítě, aby si na Houpee zvyklo. Někomu to může trvat pár vteřin, jiný jej bude prozkoumávat déle. Můžete jim v tom pomoct, ale myslíme si, že děti se svou fantazií přijdou rychle na nejlepší užití.

  2. Nikdy nedávejte dětem ponožky nebo hladkou obuv. Na Houpee mohou vstupovat bosýma nohama, nebo s obuví s neklouzavým povrchem.

  3. Pozor na prstíky. Učte své děti, aby se nechytaly podélných okrajů desky při houpání.

  4. Umístěte Houpee na rovný a pevný povrch s odstupem alespoň dva metry od ostatních dětí nebo předmětů.

  5. Houpee je určeno do interiéru a tam je mu dobře. Můžete ho samozřejmě použít i venku, ale dbejte, aby nebylo vystaveno mokru, nebo dlouhodobé vlhkosti. Pokud plánujete častější použití v přírodě, zvažte odolnější povrchovou úpravu. Při dlouhodobém působení vlhkosti hrozí poškození.

  6. Proti poškrábání podlahy nebo Houpee doporučujeme použít měkkou podložku - koberec, pěnovou podložku apod. Hrubé a nerovné povrchy můžou způsobit Houpee desce velké škrábance nebo jiné poškození.

 

Čištění a údržba

Doporučujeme čistit Houpee vlhkým hadříkem, v případě potřeby v kombinaci s jemným čisticím prostředkem. Po očištění je důležité vždy otřít suchým hadrem. Neomývejte Houpee namočením ve vodě, protože to může vést k odtržení lepidla a jeho deformaci.

 

Houpee nepotřebuje žádnou speciální údržbu.

 

Technické informace

Houpee je vyrobeno lisováním a lepením bukové překližky. Není ošetřeno žádnou povrchovou úpravou. Velmi Vám doporučujeme jej co nejdříve ošetřit, abyste zabránili ušpinění či zanesení, které nepůjde očistit jinak než přebroušením. Povrchová úprava velmi prodlouží hezký vzhled prkna.

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese:

info@houpee.cz nebo www.houpee.cz

 

Firma Houpee nenese odpovědnost za věcné a finanční škody ani za případné úrazy způsobené použitím Houpee desky nebo jejími doplňky. Houpací prkno není hračka.

Není vhodné pro děti do 3 let. Používejte s opatrností a pod dohledem dospělé osoby.

 

Děkujeme

Houpee tým

 

Zpět do obchodu