Bezpečnostní pokyny - OLEJ

Abyste si vy a vaše děti Houpee oblíbili na dlouhou dobu, přečtěte si, prosíme, tento krátký návod. Houpee jsou produkty z přírodních materiálů. Zkontrolujte po vybalení případná poškození nebo nesrovnalosti s objednávkou. Ohledně jakýchkoliv dotazů nás hned kontaktujte.

Houpee deska je konstruovaná do váhy 200 kg pro děti od narození do doby, než se přesáhnou hmotnostní limit. Zejména v případě mladších dětí je nutný dohled rodičů nebo dospělých osob. Při používání dbejte těchto pokynů:

  1. Nechte dítě, aby si na Houpee zvyklo. Někomu to může trvat pár vteřin, jiný jej bude prozkoumávat déle. Můžete jim v tom pomoct, ale myslíme si, že děti se svou fantazií přijdou rychle na nejlepší užití.
  2. Nikdy nedávejte dětem ponožky nebo hladkou obuv. Na Houpee mohou vstupovat bosýma nohama, nebo s obuví s neklouzavým povrchem.
  3. Pozor na prstíky. Učte své děti, aby se nechytaly podélných okrajů desky při houpání.
  4. Umístěte Houpee na rovný a pevný povrch s odstupem alespoň dva metry od ostatních dětí nebo předmětů.
  5. Houpee je určeno do interiéru a tam je mu dobře. Můžete ho samozřejmě použít i venku, ale dbejte, aby nebylo vystaveno mokru, nebo dlouhodobé vlhkosti. Pokud plánujete častější použití v přírodě, zvažte odolnější povrchovou úpravu. Při dlouhodobém působení vlhkosti hrozí poškození.
  6. Proti poškrábání podlahy nebo Houpee doporučujeme použít měkkou podložku - koberec, pěnovou podložku apod. Hrubé a nerovné povrchy můžou způsobit Houpee desce velké škrábance nebo jiné poškození.

 

Čištění a údržba

Doporučujeme čistit Houpee vlhkým hadříkem, v případě potřeby v kombinaci s jemným čisticím prostředkem. Po očištění je důležité vždy otřít suchým hadrem. Neomývejte Houpee namočením ve vodě, protože to může vést k odtržení lepidla a jeho deformaci.

Houpee nepotřebuje žádnou speciální údržbu.

Technické informace

Houpee je vyrobeno lisováním a lepením bukové překližky. Následně je natřené čistě přírodními oleji a vosky, případně s použitím barevných pigmentů.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese:

info@houpee.cz nebo www.houpee.cz

Firma Houpee nenese odpovědnost za věcné a finanční škody ani za případné úrazy způsobené použitím Houpee desky nebo jejími doplňky. Houpací prkno není hračka.

Není vhodné pro děti do 3 let. Používejte s opatrností a pod dohledem dospělé osoby.

 

 

Děkujeme

Houpee tým

 

Zpět do obchodu